|  | 

Kowal Stryków otwarcie

Jak poruszać się własnym samochodem?

Jak poruszać się własnym samochodem?
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Ostatnio byłem samochodem w Norwegii – muszę przyznać, że chociaż to jeden z najzamożniejszych krajów na świecie, to jednakże norweskie drogi nie są genialne. Wiele akurat w tym „zasługi” położenia geograficznego tego państwa. Czyli drogi są bardzo kręte i wąskie. Jednak chciałbym akurat w owym artykule wspomnieć o jednej rzeczy – chociaż norweskie drogi nie są bezpieczne, często ciężko się po nich jeździ, to w żadnym razie nie można rzec, iż za często zdarzają się na nich różnego rodzaju wypadki. Z jakiego powodu? Najzwyczajniej w świecie kierowcy w Norwegii generalnie zdają sobie sprawę, że należy jeździć bezpiecznie.
A więc to wyraźnie pokazuje, iż swoim samochodem należy jeździć najzwyczajniej dużo bezpieczniej. Często niestety o tym zapominamy. Naturalnie sporo różni Polskę oraz Norwegię, więc takie porównanie nie jest w 100% sensowne. Jednakże fakty są takie, że możemy stawiać ładne drogi, ale w dalszym ciągu będą ginąć na nich ludzie. Czyli trzeba walczyć ze śmiertelnymi statystykami. Warto także mieć na uwadze, że czymś ze wszech miar istotnym jest to, aby po prostu nie zapominać o kulturze w czasie jazdy. To jednakże już temat na następny tekst. Pewne jest tak naprawdę jedno – kultura powinna być na nieco wyższym poziomie.

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

jak-poruszac-sie-wlasnym-samochodem

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Gdzie na urlop w Nieporęcie

    Gdzie na urlop w Nieporęcie

    Nieporęt i Zegrze od dziesięcioleci są podstawowym miejscem spoczynku milionów ludzi z Warszawy i okolic. Podczas gdy jakiś czas temu większość turystów jeździła tam samodzielnie, ostatnio interesujące są wycieczki taksówką nad Zegrzem. Obecnie wiele firm proponuje bezpieczny transport do Nieporętu i należy zapoznać się z ich ofertą. Propozycja taksówki musi być jasna i dobrze napisana.

  • Najlepsze limuzyny

    Najlepsze limuzyny

    Najlepsze limuzyny Nie ma chyba osoby, która nigdy w swoim życiu nie marzyłaby o superluksusowym samochodzie, którego wyglądu, klasy i szyku nie powstydziliby się najwięksi celebryci. Jakie limuzyny, auta luksusowe są dziś na pierwszym miejscu? Które z nich są pożądane i popularne? Nie zaskoczy chyba nikogo, że na pierwszych miejscach plasują się niezwykle luksusowe, ale