|  | 

A1 kowal Stryków

Logistyka transportu

Logistyka transportu
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Logistyka transportu (2)W dzisiejszym artykule zdefiniujemy sobie pojęcie logistyki. Tekst ten ma za zadanie przede wszystkim wyjaśnienie każdemu z czytelników, co powszechnie rozumie się, jako logistykę oraz jaka jest jej poprawna definicja.
Logistyka to generalnie proces planowania sprawnego przemieszczania się z jednego miejsca do drugiego. Opisywane pojęcie obejmuje również takie rzeczy, jak chociażby realizowanie i kontrolowanie procesu przemieszczenia się. Dotyczy to nie tylko przeniesienie własnej osoby, ale również chociażby przepływ surowców, czy materiałów przemysłowych.
Logistyka transportu była pierwotnie terminem używanym głównie w jednostkach wojskowych. Była to jedna z trzech wielkich wojennych sztuk razem z taktyką oraz strategią. Jednakże to pojęcie okazało się z czasem tak bardzo przydatne, że zaczęło być używane również przez ludność cywilną.
Sądzę, że napisałem już wystarczająco dużo w temacie tak zwanej logistyki. Jeśli ktoś zainteresował się tą tematyką, zalecam poszukiwanie informacji na własną rękę.

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

logistyka-transportu

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wartość projektu: 5 714 122 009,94 zł Wysokość dofinansowania z UE: 2 826 274 768,75 zł Aneks nr 1: POIS.06.01.00-00-032/10-01 Aneks nr 2: POIS.06.01.00-00-032/10-02 Celem projektu jest: Wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i poprawa jakości życia obywateli poprzez stworzenie sprawnego,

  • Wynajem samochodów dostawczych Gdańsk

    Wynajem samochodów dostawczych Gdańsk

    Czy warto prowadzić wypożyczalnie samochodów? Aktualnie bardzo wiele osób decyduje się na wynajęcie samochodu, zamiast na jego kupno. Wiąże się to z faktem, że przy ograniczonych dochodach, ciężko jest sobie pozwolić na tak duży wydatek, jakim jest samochód. Dlatego też wypożyczalnie takich samochodów zyskują coraz to nowych klientów. Wynajem samochodów jest na tyle popularny, że