|  | 

A1 Czerniewice Kowal

Lot Warszawa Nowy Jork

Lot Warszawa Nowy Jork
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Lot Warszawa Nowy Jork (5)Ogromne lotniska, wielkie metalowe ptaki przewożące setki pasażerów. To wszystko świat, który jako młody człowiek oglądałem w telewizji. Oczywiście podobała mi się wizja przemierzania świata kilkadziesiąt kilometrów nad ziemią – jak chyba każdemu.

Niestety, nigdy nigdzie nie latałem – przede wszystkim dlatego, że najzwyczajniej w świecie nie było mnie na to stać. Oczywiście człowiek się rozwija, dorasta. W międzyczasie zdobywa wykształcenie, pracę i żonę a przy okazji traci chociażby marzenia. Tak było również w moim przypadku, na wiele lat zapomniałem o lataniu i marzeniach z tym związanych.

Na wczasy wyjeżdżałem co najwyżej do teściowej na wieś i jakoś sobie żyłem, próbowałem nawet tłumaczyć sobie wtedy, że ja chyba nie lubię latać. Koleje losu sprawiły jednak, że musiałem w końcu służbowo wylecieć za granicę. Jakie było moje zaskoczenie kiedy odkryłem, że lot Warszawa Nowy Jork to prawdziwa przyjemność. Samolot jest cichy, wygodny a wszystko odbywa się w tak przyjemnej atmosferze, że mój „strach przed lataniem” jakoś całkowicie ze mnie wyparował. Dziś nie wyobrażam sobie nawet na wakacje pozostać w kraju, kocham latać i nie boję się już o tym mówić!

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

lot-warszawa-nowy-jork

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Najlepsze samochody sportowe 2012 roku

    Najlepsze samochody sportowe 2012 roku

    Najlepsze samochody sportowe 2012 roku Samochody sportowe jakkolwiek niedostępne dla większości zwykłych zjadaczy chleba, tak jednocześnie wywołują zawsze ogromne emocje u wszystkich fanów motoryzacji. Jakie samochody sportowe które miały premierę w ubiegłym roku branża i klienci ocenili jako najlepsze projekty? Do nominowanych stanęło w tym roku dziewięć modeli samochodów sportowych które w zeszłym roku weszły

  • Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wartość projektu: 5 714 122 009,94 zł Wysokość dofinansowania z UE: 2 826 274 768,75 zł Aneks nr 1: POIS.06.01.00-00-032/10-01 Aneks nr 2: POIS.06.01.00-00-032/10-02 Celem projektu jest: Wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i poprawa jakości życia obywateli poprzez stworzenie sprawnego,