|  | 

Kowal Stryków otwarcie

Najlepsze limuzyny

Najlepsze limuzyny
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Najlepsze limuzyny

Nie ma chyba osoby, która nigdy w swoim życiu nie marzyłaby o superluksusowym samochodzie, którego wyglądu, klasy i szyku nie powstydziliby się najwięksi celebryci. Jakie limuzyny, auta luksusowe są dziś na pierwszym miejscu? Które z nich są pożądane i popularne?

Nie zaskoczy chyba nikogo, że na pierwszych miejscach plasują się niezwykle luksusowe, ale i niezwykle drogie marki takie, jak Aston Martin, Rolls-Royce, Maserati, Jaguar czy Bentley. Niestety zazwyczaj nie są one w zasięgu większości z nas. Jednak istnieją też inne samochody luksusowe, które w niewielkim stopniu ustępują klasą tym gigantom, a są znacznie tańsze, choć z całą pewnością nie tanie.

Warto zwrócić uwagę na Mercedesy klasy S, BMW klasy 7 czy Audi A8. Te niemieckie maszyny mają w sobie wiele uroku, klasy i elegancji. Są doskonałymi samochodami luksusowymi. W Europie popularną limuzyną jest także Porsche Panamera. Jednak po drugiej stronie oceanu fani motoryzacji o wiele bardziej cenią sobie taki samochód, jak Lexus LS.

http://anonserek.pl/

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

najlepsze-limuzyny

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Gdzie na urlop w Nieporęcie

    Gdzie na urlop w Nieporęcie

    Nieporęt i Zegrze od dziesięcioleci są podstawowym miejscem spoczynku milionów ludzi z Warszawy i okolic. Podczas gdy jakiś czas temu większość turystów jeździła tam samodzielnie, ostatnio interesujące są wycieczki taksówką nad Zegrzem. Obecnie wiele firm proponuje bezpieczny transport do Nieporętu i należy zapoznać się z ich ofertą. Propozycja taksówki musi być jasna i dobrze napisana.

  • Najpopularniejsze samochody sportowe w Polsce

    Najpopularniejsze samochody sportowe w Polsce

    Najpopularniejsze samochody sportowe w Polsce Samochody sportowe być może nie należą do najczęściej kupowanych w naszym kraju, jednak mimo to z roku na rok obserwujemy wzrost zainteresowania Polaków tego typu modelami. W 2012 roku sprzedano 763 samochody zaliczane do grupy „Hot hatch”, a 537 sportowych samochodów sygnowanych marką premium. Które sportowe auta najchętniej kupowaliśmy? Wśród