|  | 

Autostrada kowal Toruń

Podesty ruchome

Podesty ruchome
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

podesty-ruchome-10We wszelkich pracach na wysokości są używane niezwykle przydatne urządzenia jakimi niewątpliwie są podesty ruchome. Można je zakwalifikować do typu urządzeń transportu bliskiego służącego do przemieszczania w poziomie i w pionie pracowników wraz z materiałami koniecznymi do wykonania pracy.
Podesty ruchome cieszą się bardzo dużą popularnością i są wykorzystywane do prac na dużych wysokościach, przy zminimalizowaniu ryzyka z tym związanego. Można więc bezpiecznie wykonywać takie prace jak: malowanie elewacji, prace rozbiórkowe dachów i wysokich budynków, montaż konstrukcji stalowych czy też prace przy liniach wysokiego napięcia. Doskonale sprawdzają się więc wszędzie gdzie niemożliwe jest np. ustawienie odpowiednio wysokiego rusztowania.
Podesty ruchome można kupić lub wypożyczyć w wielu typach, z których najpopularniejsze są wszelkiego rodzaju podnośniki koszowe, różniące się wielkością, udźwigiem i rodzajem użytego mechanizmu podnoszącego. Można je podzielić na podnośniki nożycowe, teleskopowe. Kiedy wybieramy podesty ruchome to przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość kosza, jego nośność i zasięg pracy wysięgnika, dzięki czemu idealnie dopasujemy je do naszych potrzeb i rodzaju prac jakie chcemy z ich pomocą wykonać.

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

podesty-ruchome

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Najwyższa Izba Kontroli o Straży Miejskiej

    Najwyższa Izba Kontroli o Straży Miejskiej

    Najwyższa Izba Kontroli o Straży Miejskiej Niedawno pojawił się raport między innymi na temat straży miejskiej. Najwyższa Izba kontroli badała, czy straż miejska dba o bezpieczeństwo na polskich drogach. NIK uznał, że choć warunki bezpieczeństwa na polskich drogach się poprawiają, to i tak są jednymi z najbardziej niebezpiecznych dróg w Europie. Pod tym względem Polska

  • Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wartość projektu: 5 714 122 009,94 zł Wysokość dofinansowania z UE: 2 826 274 768,75 zł Aneks nr 1: POIS.06.01.00-00-032/10-01 Aneks nr 2: POIS.06.01.00-00-032/10-02 Celem projektu jest: Wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i poprawa jakości życia obywateli poprzez stworzenie sprawnego,