|  | 

A1 Czerniewice Kowal

Tachodrive

Tachodrive
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

tachodrive-4Praca kierowcy samochodu ciężarowego to ciężki kawałek chleba. Długa rozłąka z rodziną czy konieczność ciągłej koncentracji na drodze sprawiają, że kierowcy mogą czuć się przemęczeni i zestresowani.

Dlatego też niezwykle ważne jest, aby zapewnić im odpowiednio dużo czasu na wypoczynek. Z drugiej strony jednak, wielu pracodawców z pewnością chciałoby, aby kierowca taki tylko jechał, jechał i jechał, aby jak najszybciej dowiózł towar do celu. Czynnik ludzki w takich przypadkach niektórych nie obchodzi.

Z tego powodu, aby zadbać o kierowców samochodów ciężarowych i zwiększyć bezpieczeństwo na drogach, wprowadzono obowiązek posiadania tachografów. Jest to urządzenie pomiarowe, które mierzy czas pracy kierowców, przebyty dystans, odpoczynek itp. Jednym z najpopularniejszych urządzeń tego typu jest Tachodrive, który cechuje się dużą dokładnością.

Dzięki temu podczas kontroli łatwo jest sprawdzić wszystkie potrzebne parametry i uniknąć sytuacji, że pracodawca wymaga od kierowcy katorżniczej pracy.

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

tachodrive

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Najlepsze samochody sportowe 2012 roku

    Najlepsze samochody sportowe 2012 roku

    Najlepsze samochody sportowe 2012 roku Samochody sportowe jakkolwiek niedostępne dla większości zwykłych zjadaczy chleba, tak jednocześnie wywołują zawsze ogromne emocje u wszystkich fanów motoryzacji. Jakie samochody sportowe które miały premierę w ubiegłym roku branża i klienci ocenili jako najlepsze projekty? Do nominowanych stanęło w tym roku dziewięć modeli samochodów sportowych które w zeszłym roku weszły

  • Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wartość projektu: 5 714 122 009,94 zł Wysokość dofinansowania z UE: 2 826 274 768,75 zł Aneks nr 1: POIS.06.01.00-00-032/10-01 Aneks nr 2: POIS.06.01.00-00-032/10-02 Celem projektu jest: Wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i poprawa jakości życia obywateli poprzez stworzenie sprawnego,