|  | 

Budowa a1 Czerniewice Kowal

Upodobania wśród młodych ludzi

Upodobania wśród młodych ludzi
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Zainteresowania dzisiejszej młodzieży nie są zbyt różnorodne, choć wiadomo, zdarzają się wyjątki o niestandardowych upodobaniach. Duża część młodych osób podziela swoje zainteresowania, o których może dyskutować, czy wymieniać doświadczenia z nimi związane.
W czołówce zainteresowań dziewczyn znajduje się moda. Wśród męskiej części młodego pokolenia, podobnie jak za dawnych lat, dominuje sport oraz motoryzacja. Do tych sztandarowych upodobań, niezależnie od płci, dołączyła w ostatnim czasie pasja związana z światem wirtualnym: wszelkiego rodzaju portale społecznościowe i inna cybernetyczna rozrywka. Nie można jednak szufladkować zainteresowań, według płci. Sporo młodych kobiet w obecnych czasach interesuje się sportem, oraz podziwia najnowsze osiągnięcia inżynierii w dziale motoryzacji. Z drugiej strony, chłopacy coraz większą uwagę przywiązują do swojego wyglądu.
Podsumowując: można wyznaczyć kanony zainteresować, jednak w każdej regule zdarzają się wyjątki. Pojawiają się także nowe zainteresowania, i zaciera się zróżnicowanie upodobań ze względu na płeć.

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

upodobania-wsrod-mlodych-ludzi

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Naprawa samochodu – jaki serwis?

    Naprawa samochodu – jaki serwis?

    Naprawa samochodu – jaki serwis? Samochody prędzej czy później zaczną szwankować, choćbyśmy nie wiem jak o nie dbali. Wówczas konieczne jest albo staranie się naprawienia usterek samodzielnie, albo też oddanie samochodu do warsztatu. Problem z warsztatami mogą mieć szczególnie ci, którzy nie znają się praktycznie wcale na samochodach. Nie raz i nie dwa zdarzy się,

  • Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wartość projektu: 5 714 122 009,94 zł Wysokość dofinansowania z UE: 2 826 274 768,75 zł Aneks nr 1: POIS.06.01.00-00-032/10-01 Aneks nr 2: POIS.06.01.00-00-032/10-02 Celem projektu jest: Wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i poprawa jakości życia obywateli poprzez stworzenie sprawnego,